Miejsce i data imprezy: | Lubliniec - Posmyk, 10 sierpnia 2024 |
Organizator: |
Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec Współorganizator: Dowództwo Wojsk Specjalnych Nadleśnictwo Lubliniec 5 pułk chemiczny Tarnowskie Góry |
Regulamin |
Regulamin/Regulations Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: kontakt@wkbmeta.pl |
Kategorie: | |
- Mini Katorżnik | Wolne miejsca: 27 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Miejscowość | Klub | Koszulka | Koszulka darta | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 300 | Biskup | Zofia | K | POL | Piekary Śląskie | SPARTAN TEAM KALETY | XS | |||
2 | 301 | Michałek | Barbara | K | POL | Nakło Nad Notecią | Leniwiec team | S | |||
3 | 302 | Łomnicka | Kasia | K | POL | Gliwice | S | S | |||
4 | 303 | Rudzińska | Emilka | K | POL | Rąbino | RABINO | 152 | |||
5 | 304 | Irek | Zuzanna | K | POL | Lubliniec | SP 1 w Lublińcu | 152 | |||
6 | 305 | Sawa | Laura | K | POL | Polkowice | S | ||||
7 | 306 | Sawa | Alicja | K | POL | Polkowice | 152 | ||||
8 | 307 | Wałcerz | Aniela | K | POL | Bochnia | 152 | ||||
9 | 308 | Borek | Lena | K | POL | Lubliniec | 140 | ||||
10 | 400 | Kaczmarek | Bolesław | M | POL | Opole | XS | ||||
11 | 401 | Kaczmarek | Konstanty | M | POL | Opole | XS | ||||
12 | 402 | Ulbricht | Filip | M | POL | Kalety | SPARTAN TEAM KALETY | S | |||
13 | 403 | Kotala | Szymon | M | POL | Kalety | SPARTAN TEAM KALETY | 152 | |||
14 | 404 | Budych | Gniewko | M | POL | Wronki | Latte Team | XS | XS | ||
15 | 405 | Mazur | Nikodem | M | POL | Łaziska Górne | RodzinkaMaz | S | |||
16 | 406 | Popławski | Tomasz | M | POL | Warszawa | 140 | ||||
17 | 407 | Kozłowski | Mikołaj | M | POL | Legionowo | 152 | ||||
18 | 408 | Kaczmarczyk | Robert | M | POL | Koty | XS | ||||
19 | 409 | Pietrek | Borys | M | POL | Rusinowice | 140 | ||||
20 | 410 | Dziedzic | Jan | M | POL | Łódź | 152 | ||||
21 | 411 | Wilk | Kacper | M | POL | Zabrze | 152 | ||||
22 | 412 | Piotrowski | Jan | M | POL | Skierniewice | 140 | ||||
23 | 413 | Piotrowski | Maciej | M | POL | Skierniewice | 152 | ||||
24 | 414 | Adamowicz | Mateusz | M | POL | Wrocław | Campus Domasławice Team | XS | |||
25 | 415 | Adamowicz | Jakub | M | POL | Wrocław | Campus Domasławice Team | 152 | |||
26 | 416 | Nowak | Hubert | M | POL | Kalety | 152 | ||||
27 | 417 | Nowak | Leon | M | POL | Kalety | M | ||||
28 | 418 | Kowol | Wiktor | M | POL | Kalety | S | ||||
29 | 419 | Reczkin | Radosław | M | POL | Tarnowskie Góry | Ender team | 152 | |||
30 | 420 | Rudziński | Adrian | M | POL | Rąbino | RĄBINO | XS | |||
31 | 421 | Cykowski | Bartosz | M | POL | Pajęczno | ASW Wataha | 152 | |||
32 | 422 | Bambynek | Dominik | M | POL | Kalety | 152 | ||||
33 | 423 | Górny | Wojciech | M | POL | Warszawa | 152 | ||||
34 | 424 | Gostomski | Kacper | M | POL | Kraków | CZARNY-LOPEZ | S | |||
35 | 425 | Bosek | Jan | M | POL | Wojcieszków | Szkoła Podstawowa w Wojcieszkowie | 140 | 140 | ||
36 | 426 | Grosicki | Tymon | M | POL | Sucha Górna | 140 | ||||
37 | 427 | Kupka | Filip | M | POL | Tarnowskie Góry | XS | ||||
38 | Wasilewicz | Józef | M | POL | Warszawa | XS | |||||
39 | Psiuk | Miłosz | M | POL | Kośmidry | XS | |||||
40 | Urban | Hanna | K | POL | Ruda Śląska | 152 | |||||
41 | Wollny | Filip | M | POL | Szczecinek | Zespół Szkół Społecznych STO w Szczecinku | L | ||||
42 | Makowska | Nadia | K | POL | Wołomin | 140 | |||||
43 | Bergler | Bruno | M | POL | Gliwice | S |