Miejsce i data imprezy: | Lubliniec - Posmyk, 30 listopada 2024 |
Organizator: |
Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec pod patronatem Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego Jacka Siewiery |
Regulamin |
Regulamin biegu !!! UWAGA !!! Opłatę startową w wysokości: - 180 zł należy wnieść do 31.05.2024 r. - 200 zł należy wnieść do 31.08.2024 r. - 220 zł należy wnieść do 31.10.2024 r. Opłata po 31.10.2024 r. 250 zł (tylko za zgodą Organizatora i organizator nie zapewnia pełnego pakietu startowego). Opłatę można wnieść tylko poprzez: indywidualny link szybkich płatności internetowych tpay.com (wysłany na mail) O wysokości wpłaty decyduje termin wpłaty, a nie data zapisania się! Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: kontakt@wkbmeta.pl |
Kategorie: | |
- Maraton Komandosa 42,195 km | Wolne miejsca: 144 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Rok ur. | Miejscowość | Klub/Jednostka | Koszulka | Zwrot | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
401 | 403 | Piórek | Kamil | M | POL | 1989 | Nowa Dęba | Nowa Dęba | M | ||
402 | 404 | Węcławiak | Jakub | M | POL | 1991 | Orzechowo | PP Nowe Miasto nad Wartą | M | ||
403 | 405 | Mateusiak | Cezary | M | POL | 1997 | Olsztyn | 20 BZ | S | ||
404 | 406 | Tomczak | Dominik | M | POL | 1971 | Słupsk | Morska Jednostka Rakietowa Siemirowice | L | ||
405 | 407 | Marczyk | Jarosław | M | POL | 1968 | Wrocław | Wrocławski Klub Wysokogórski | XL | TAK | |
406 | 408 | Dudziński | Radosław | M | POL | 1998 | Radom | 10 Brygada Łączności | M | ||
407 | 409 | Dobrowolski | Kamil | M | POL | 1988 | Malbork | 22. Baza Lotnictwa Taktycznego | M | ||
408 | 410 | Bursztyka | Jakub | M | POL | 1999 | Pruchnik | Akademia Wojsk Lądowych | M | TAK | |
409 | 411 | Kubeczek | Dariusz | M | POL | 1982 | Golasowice | 18 bpd | L | ||
410 | 412 | Hreczański | Jan | M | POL | 2002 | Blachownia | Akademia Wojsk Lądowych | M | ||
411 | 413 | Durlak | Kacper | M | POL | 2002 | Nowy Sącz | Akademia Wojsk Lądowych | L | ||
412 | 414 | Koselski | Roman | M | POL | 1976 | Lubliniec | WKB "META" Lubliniec | XL | ||
413 | 415 | Hadrian | Roman | M | POL | 1975 | Zduńska Wola | ZK SIERADZ | M | ||
414 | 416 | Pypeć | Dariusz | M | POL | 1969 | Wałbrzych | Kat Cross Wałbrzych | M | ||
415 | 417 | Wójcik | Damian | M | POL | 1991 | Rzeszów | 19 batalion zmechanizowany | M | ||
416 | 418 | Małysz | Kamil | M | POL | 1990 | Warszawa | L | TAK | ||
417 | 419 | Płotka | Paweł | M | POL | 1989 | Gdańsk | 6 Ośrodek radioelektroniczny | L | ||
418 | 420 | Śledź | Kacper | M | POL | 2003 | Świdwin | 21 Baza Lotnictwa Taktycznego Świdwin | L | ||
419 | 421 | Molik | Patryk | M | POL | 1996 | Radom | 41 Baza Lotnictwa Szkolnego | M | ||
420 | 422 | Sadziński | Piotr | M | POL | 1981 | Łask | Komenda Powiatowa Policji w Łasku | M | TAK | |
421 | 423 | Mielczarek | Sebastian | M | POL | 1998 | Sieradz | Łask | M | TAK | |
422 | 424 | Olejnik | Dawid | M | POL | 1998 | Łask | 32 Baza Lotnictwa Taktycznego | L | TAK | |
423 | 425 | Buluk | Grzegorz | M | POL | 1981 | Namysłów | 171 batalion lekkiej piechoty/13ŚBOT | L | ||
424 | 426 | Pasterczyk | Dariusz | M | POL | 1973 | Jedlicze | KMP KROSNO | XL | ||
425 | 427 | Włodarczyk | Paweł | M | POL | 1977 | Opole | KB Odra Opole | M | ||
426 | 428 | Maliszczak | Przemysław | M | POL | 1985 | Brzeźnica | L | |||
427 | 429 | Swoboda | Leszek | M | POL | 1973 | Solarnia | Mafia Team Lubliniec | M | ||
428 | 430 | Trojanowski | Jan | M | POL | 2005 | Radom | AWL | M | ||
429 | 431 | Napióra | Michał | M | POL | 1990 | Pabianice | ZK SIERADZ | XL | ||
430 | 432 | Lewandowski | Dawid | M | POL | 1989 | Jarantowice | 3 psap | L | ||
431 | 433 | Dąbrowski | Kamil | M | POL | 1997 | Warszawa | Pułk Reprezentacyjny Wojska Polskiego | S | ||
432 | 434 | Hincke | Jakub | M | POL | 2000 | Żelistrzewo | RCI Gdynia | XL | ||
433 | 435 | Kalinowski | Piotr | M | POL | 1978 | Bartoszyce | Warmińsko - Mazurski Oddział Straży Granicznej | L | ||
434 | 436 | Karkowski | Krzysztof | M | POL | 1969 | Słomniki | L | TAK | ||
435 | 437 | Wasiewicz | Norbert | M | POL | 1986 | Wrocław | 10 Brygada Łączności | L | ||
436 | 438 | Okrój | Piotr | M | POL | 1991 | Gdańsk | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | M | ||
437 | 439 | Stanley | Simon | M | GBR | 1967 | London | HM Prison Service | XL | ||
438 | 440 | Berezowski | Mariusz | M | GBR | 1982 | London | British Army | L | ||
439 | 441 | Streek | Simon | M | GBR | 1974 | London | HM Prison Service | L | ||
440 | 442 | Krasa | Sławomir | M | POL | 1976 | Dobropole Gryfińskie | XL | |||
441 | 443 | Piątek | Bartosz | M | POL | 1998 | Złotoryja | 10 Brygada Łączności | XL | ||
442 | 444 | Wieczorek | Krystian | M | POL | 1984 | Piekary Śląskie | Szkoła Policji w Katowicach | M | ||
443 | 445 | Kostka | Patryk | M | POL | 1991 | Zamość | 3 Zamojski Batalion Zmechanizowany | L | ||
444 | 446 | Kowalczyk | Piotr | M | POL | 1992 | Mińsk Mazowiecki | OSŻW Mińsk Mazowiecki | L | ||
445 | 447 | Mystek | Artur | M | POL | 1986 | Malbork | 22. Baza Lotnictwa Taktycznego | M | ||
446 | 448 | Hnatyszyn | Mateusz | M | POL | 2001 | Oświęcim | WLP WAT | M | ||
447 | 449 | Chojnacki | Bartłomiej | M | POL | 2003 | Kłaj | Lotnicza Akademia Wojskowa | M | ||
448 | 450 | Zanik | Tomasz | M | POL | 2000 | Lesko | 5 Batalion Strzelców Podhalańskich | L | TAK | |
449 | 451 | Flis | Dariusz | M | POL | 1967 | Zabrze | ELEB_Ekstremalnie Leniwy Element Biegowy | L | ||
450 | 452 | Podlecki | Andrzej | M | POL | 1980 | Braniewo | Braniewo | M | ||
451 | 453 | Krawczyk | Mateusz | M | POL | 2000 | Chojne | TheMentalWarriors | XL | ||
452 | 454 | Kuśmirz | Bartosz | M | POL | 2003 | Łabunie | 16 Batalion powietrznodesantowy | L | ||
453 | 455 | Cieślak | Jakub | M | POL | 2003 | Olsztyn | 9BDOW | L | ||
454 | 456 | Piątek | Jakub | M | POL | 1997 | Żary | M | |||
455 | 457 | Górka | Michał | M | POL | 1986 | Wrocław | 10 Brygada Łączności | L | ||
456 | 458 | Nykiel | Daniel | M | POL | 1994 | Małkowice | 21 Batalion Dowodzenia | M | ||
457 | 1001 | Turkowska | Aleksandra | K | POL | 1998 | Gliwice | 6 BATALION POWIETRZNODESANTOWY | S | ||
458 | 1002 | Kapkan | Olena | K | POL | 1995 | Kalisz | Kaliski Klub Karate Kyokushin | S | TAK | |
459 | 1003 | Nosek | Julia | K | POL | 2001 | Warszawa | M | |||
460 | 1004 | Jurek | Adriana | K | POL | 1992 | Bieloqice | 7 dywizjon lotniczy | S | ||
461 | 1005 | Banaszek | Agnieszka | K | POL | 1979 | Nowy Glinnik | 7 dywizjon lotniczy | S | ||
462 | 1006 | Biernaczyk | Julia | K | POL | 1997 | Ostrów Wielkopolski | 1 Batalion Strzelców Podhalańskich | M | ||
463 | 1007 | Borkowska | Joanna | K | POL | 2000 | Wrocław | AWL | S | ||
464 | 1008 | Krupa | Aleksandra | K | POL | 1998 | Szczecin | Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie | M | ||
465 | 1009 | Haffke | Olga | K | POL | 2004 | Cekcyn | Akademia Wojsk Lądowych | S | ||
466 | 1010 | Bambynek | Ewa | K | POL | 2003 | Droniowice | Akademia Wojsk Lądowych | M | ||
467 | 1011 | Kocyba | Weronika | K | POL | 2000 | Strzebiń | Akademia Wojsk Lądowych | M | ||
468 | 1012 | Laszuk | Paulina | K | POL | 1993 | Elbląg | Akademia Wojsk Lądowych | M | TAK | |
469 | 1013 | Reszka | Olga | K | POL | 1997 | Puławy | Akademia Wojsk Lądowych | S | ||
470 | 1014 | Guzikowska | Julia | K | POL | 2002 | Gorzów Wlkp | Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego | XS | ||
471 | 1015 | Ostrowska | Iga | K | POL | 1997 | Bydgoszcz | WOMP Bydgoszcz | S | ||
472 | 1016 | Darczyńska | Kinga | K | POL | 1986 | Tomaszów Mazowiecki | 7 dywizjon lotniczy | S | ||
473 | 1017 | Tymofejewicz | Natalia | K | POL | 1999 | Stalowa Wola | S | TAK | ||
474 | 1018 | Szuńko | Hanna | K | POL | 2000 | Warszawa | Wojskowa Akademia Techniczna | S | TAK | |
475 | 1019 | Nowak | Martyna | K | POL | 1997 | Bydgoszcz | M | TAK | ||
476 | 1020 | Taube-Kaczor | Monika | K | POL | 1995 | Kolin | 2bsap | L | ||
477 | 1021 | Młynarczyk | Tatiana | K | POL | 1984 | Wołczkowo | S | |||
478 | 1022 | Kubiak | Karolina | K | POL | 1977 | Wejherowo | XS | |||
479 | 1023 | Kołacz | Aleksandra | K | POL | 2001 | Przemyśl | S | |||
480 | 1024 | Kuchczyńska - Miśkowiak | Paulina | K | POL | 1992 | Komprachcice | 10 Brygada Logistyczna | L | ||
481 | 1025 | Bąk | Klaudia | K | POL | 1990 | Biała Podlaska | 1 Warszawska Brygada Pancerna | S | ||
482 | 1026 | Markiewicz | Karolina | K | POL | 1993 | Opole | Wojskowe Centrum Rekrutacji w Opolu | S | ||
483 | 1027 | Sobolewska | Aleksandra | K | POL | 1999 | Gdynia | Akademia Marynarki Wojennej | S | ||
484 | 1028 | Węgrzynkiewicz | Maria | K | POL | 1991 | Bielsko-Biała | 18 bpd | XS | ||
485 | 1029 | Malczyk | Kinga | K | POL | 1999 | Siemianowice Śląskie | 5 pułk chemiczny | L | ||
486 | 1030 | Kmiecik | Aleksandra | K | POL | 1998 | Bartoszyce | S | |||
487 | 1031 | Danielewicz | Daria | K | POL | 1998 | Olsztyn | 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej | M | TAK | |
488 | 1032 | Piątek | Anita | K | POL | 1983 | Wrocław | WOMP-Wrocław/TRIMP | XS | ||
489 | 1033 | Wojtas | Paulina | K | POL | 1993 | Gliwice | 6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej | S | TAK | |
490 | 1034 | Całka | Sylwia | K | POL | 1987 | Ciechanów | 2 ORel | XS | ||
491 | 1035 | Jagoda | Anna | K | POL | 1989 | Rumia | Sfora BMK | S | ||
492 | 1036 | Ciachla | Matylda | K | POL | 1985 | Police | Szczecin | M | ||
493 | 1037 | Dorochowicz | Alicja | K | POL | 1997 | Toruń | CSAiU Toruń | M | ||
494 | 1038 | Mularczyk | Izabella | K | POL | 2001 | Przybysławice | 6bdow | S | ||
495 | 1039 | Skomar | Aleksandra | K | POL | 2002 | Sulęcin | Piętnastka | S | ||
496 | 1040 | Karasowska | Marcela | K | POL | 1988 | Nisko | Akademia SLS | XS | ||
497 | 1041 | Stadnik | Jadwiga | K | POL | 1986 | Nisko | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | XS | ||
498 | 1042 | Karolewska | Anna | K | POL | 1981 | Wejherowo | Komenda Portu Wojennego Gdynia | XS | TAK | |
499 | 1043 | Kosut | Monika | K | POL | 1997 | Sulęcin | 17 WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | S | ||
500 | 1044 | Kwiatkowska | Dominika | K | POL | 1999 | Skwierzyna | 12 WBOT | M | TAK |