Miejsce i data imprezy: | Izbicko, 01 czerwca 2024 |
Organizator: |
Urząd Gminy w Izbicku, Grupa „Izbicko w Biegu" Współorganizatorzy: Sołectwo Izbicko, Ligota Czamborowa, Stowarzyszenie „Nasza Wieś”, Zakład Gospodarki Komunalnej i Wodociągowej w Izbicku, Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Izbicko. Patronat honorowy nad biegiem objął Wójt Gminy Izbicko |
Regulamin |
Regulamin Zachęcamy do większej wpłaty, niż opłata wpisowa w postaci cegiełek! Wybieramy podczas zapisów wyższą kwotę w polu KATEGORIA PŁATNOŚCI!! Cała nadwyżka co do złotówki zostanie przekazana na cel charytatywny! Serdecznie dziękujemy! |
Kategorie: | |
- Bieg na 10 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 176 |
- Nordic Walking 5,5 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 176 |
Lp. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Miejscowość | Klub | Koszulka | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patoła | Beata | K | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | L | |
2 | Zelmanowicz - Schlappa | Ewa | K | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | M | |
3 | Medwid | Daniel | M | POL | 10KM | Krapkowice | Ks Otmęt | ||
4 | Wedler | Patrycja | K | POL | 10KM | Krapkowice | KS OTMĘT | S | |
5 | Zwiech | Julia | K | POL | NW | Otmice | Izbicko w Biegu | ||
6 | Grzyszczok | Marcin | M | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | M | |
7 | Kurpet | Bogusława | K | POL | NW | Jastrzębie-Zdrój | wolny strzelec | ||
8 | Szymala | Adriana | K | POL | 10KM | Suchodaniec | Izbicko w Biegu | L | |
9 | Sznajdrzyk | Denis | M | POL | 10KM | Otmice | wolny strzelec | S | |
10 | Hellmann | Wioletta | K | POL | 10KM | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
11 | Skóra | Dawid | M | POL | 10KM | Ligota Czamborowa | Izbicko w Biegu | L | |
12 | Stupak | Ada | K | POL | 10KM | Tarnów Opolski | KB ODRA OPOLE | ||
13 | Hellmann | Piotr | M | POL | 10KM | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
14 | Andrzejewska | Monika | K | POL | 10KM | Tarnów Opolski | KB ODRA OPOLE | ||
15 | Fonfara | Edward | M | POL | 10KM | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
16 | Cichoń | Sebastian | M | POL | 10KM | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
17 | Niedworok | Mariusz | M | POL | 10KM | Otmice | Izbicko w biegu | M | |
18 | Lisowski | Brygida | K | POL | NW | Dobrzeń Wielki | |||
19 | Domagała | Piotr | M | POL | NW | Otmice | Izbicko w Biegu | ||
20 | Oszczęda | Wojciech | M | POL | 10KM | Strzelce Opolskie | Gmina Strzelce Opolskie | ||
21 | Sitkowski | Konrad | M | POL | NW | Dobrzeń | |||
22 | Brożek | Sandra | K | POL | NW | Strzelce Opolskie | FIZJONIKA | M | |
23 | Ziemba | Elżbieta | K | POL | NW | Strzelce Opolskie | KIJANKI NW | ||
24 | Frątczak | Eleonora | K | POL | NW | Strzelce Opolskie | KIJANKI NW | ||
25 | Kolek | Roman | M | POL | 10KM | Jemielnica | Dyszka dla serca | ||
26 | Pytel | Roman | M | POL | 10KM | Otmice | Izbicko w Biegu | L | |
27 | Pytel | Anna | K | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | M | |
28 | Pikos | Patryk | M | POL | 10KM | Polska Nowa Wieś | |||
29 | Lukas | Robert | M | POL | 10KM | Nakło | |||
30 | Niekrawiec | Dariusz | M | POL | 10KM | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | ||
31 | Zwiech | Marta | K | POL | NW | Otmice | |||
32 | Adamiec | Paweł | M | POL | 10KM | Krośnica | GRun | ||
33 | Dylla | Franz | M | POL | 10KM | Tarnów Opolski | |||
34 | Bioły | Joanna | K | POL | NW | Strzelce Opolskie | KIJANKI NW | ||
35 | Gawlik | Damian | M | POL | 10KM | Borycz | GRun | ||
36 | Skóra | Magdalena | K | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | S | |
37 | Skóra | Mateusz | M | POL | 10KM | Izbicko | Izbicko w Biegu | M | |
38 | Grabowska | Zuzanna | K | POL | 10KM | Krośnica | Izbicko w biegu | M | |
39 | Maliński | Mariusz | M | POL | 10KM | Dąbrowa | |||
40 | Frey | Radosław | M | POL | 10KM | Chróścina | |||
41 | Przeździak | Małgorzata | K | POL | NW | Ligota Czamborowa | |||
42 | Dudek-Sierzęga | Wioleta | K | POL | 10KM | Strzelce Opolskie | Izbicko w Biegu | M | |
43 | Włodarczyk | Paweł | M | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
44 | Piotrowski | Jan | M | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
45 | Paciorek | Marcin | M | POL | 10KM | Wojsław | KSW | ||
46 | Dróżdż | Marcin | M | POL | 10KM | Lubliniec | Ziomki | ||
47 | Lorek | Nicole | K | POL | 10KM | Opole | |||
48 | Polak | Łukasz | M | POL | 10KM | Opole | |||
49 | Hutniczak | Anna | K | BEL | 10KM | Zoersel | Dyszka dla serca | ||
50 | Czypek | Dominik | M | POL | 10KM | Opole | |||
51 | Hutniczak | Piotr | M | POL | 10KM | Stary Górnik | Górnik biega | ||
52 | Hutniczak | Ewa | K | POL | 10KM | Stary Górnik | Górnik biega | ||
53 | Andruszko | Kamila | K | POL | 10KM | Opole | |||
54 | Kalupa | Bartosz | M | POL | 10KM | Jemielnica | Athlete Maker | ||
55 | Różycka | Karina | K | POL | 10KM | Opole | L | ||
56 | Mielczarek | Karolina | K | POL | 10KM | Opole | Forca Brava Opole | ||
57 | Sowiak | Aleksander | M | POL | 10KM | Strzelce Opolskie | |||
58 | Kania | Mariola | K | POL | 10KM | Izbicko | M | ||
59 | Anonim#378756 | Dawid | M | POL | 10KM | Izbicko | XL | ||
60 | Woźnica | Piotr | M | POL | 10KM | Krośnica | L | ||
61 | Woźnica | Norbert | M | POL | 10KM | Krośnica | L | ||
62 | Walkowiak | Artur | M | POL | 10KM | Zawadzkie | Dyrektor Biega po Windę dla Swoich Dzieciaków | ||
63 | Piecha | Małgorzata | K | POL | NW | Strzelce Opolskie | KIJANKI NW | ||
64 | Ruksza | Mieczysław | M | POL | 10KM | Opole | M | ||
65 | Malinowska | Anna | K | POL | NW | Strzelce Opolskie | KIJANKI NW | ||
66 | Ficińska | Joanna | K | POL | 10KM | Sosnowiec | |||
67 | Łośniak | Tomasz | M | POL | 10KM | Górażdże | ADEX Running Team | XL | |
68 | Kochanek | Szymon | M | POL | 10KM | Izbicko | |||
69 | Schlappa | Sebastian | M | POL | 10KM | Izbicko | IZBICKO W BIEGU | XL | |
70 | Walczyński | Grzegorz | M | POL | 10KM | Prudnik | |||
71 | Pruciak | Krzysiek | M | POL | 10KM | Oława | Biegowy Patol | ||
72 | Adamska | Beata | K | POL | 10KM | Otmice | Izbicko w Biegu | M | |
73 | Kuś | Iwona | K | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
74 | Fila | Rafał | M | POL | 10KM | Opole | |||
75 | Hoffman | Ewa | K | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
76 | Klyszcz | Michał | M | POL | 10KM | Otmice | Izbicko w Biegu | M | |
77 | Wodarz | Daniel | M | POL | 10KM | Zawada | XXL | ||
78 | Kasprzak | Tadeusz | M | POL | NW | Pieczyska | Turbo Kije | ||
79 | Policińska | Justyna | K | POL | 10KM | Opole | POLARIS RUNNING TEAM | ||
80 | Szłapa | Dawid | M | POL | 10KM | Daniec | STEGU RUN | ||
81 | Szary | Mirosław | M | POL | 10KM | Opole | STEGU RUN | ||
82 | Niedworok | Basia | K | POL | NW | Otmice | Izbicko w biegu | ||
83 | Sowa | Anna | K | POL | 10KM | Łubniany | |||
84 | Sabramowicz | Piotr | M | POL | 10KM | Opole | Izbicko w Biegu | ||
85 | Antochów | Mateusz | M | POL | 10KM | Opole | |||
86 | Bukowska-Golak | Joanna | K | POL | 10KM | Opole | |||
87 | Mehl | Paweł | M | POL | 10KM | Opole | |||
88 | Krupchenko | Valeriia | K | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
89 | Szypulska | Kasia | K | POL | 10KM | Opole | Izbicko w biegu | M | |
90 | Szypulski | Darek | M | POL | 10KM | Opole | Izbicko w biegu | M | |
91 | Lorek | Kamil | M | POL | 10KM | Opole | |||
92 | Grabelus | Izabela | K | POL | 10KM | Zabrodzie | S | ||
93 | Grabelus | Mateusz | M | POL | 10KM | Zabrodzie | M | ||
94 | Wajgel | Tomasz | M | POL | 10KM | Ozimek | POLARIS RUNNING TEAM | ||
95 | Laskowski | Piotr | M | POL | 10KM | Opole | Opole biega | ||
96 | Hendel | Krzysztof | M | POL | 10KM | Krośnica | Izbicko w Biegu | M | |
97 | Zdeb | Marcin | M | POL | 10KM | Opole | |||
98 | Zdeb | Barbara | K | POL | 10KM | Opole | |||
99 | Berlik | Piotr | M | POL | 10KM | Opole | KB ODRA OPOLE | L | |
100 | Wieczorkowska | Wiktoria | K | POL | 10KM | Mechnica | Izbicko w Biegu |