Miejsce i data imprezy: | Katowice - Dolina 3 Stawów, 01 września 2024 |
Organizator: | Holistix Events marka handlowa firmy KAPF Daniel Wójcik |
Regulamin |
Regulamin Zawodów . |
Kategorie: | |
- Triathlon 1/8 IM [450 m / 21 km / 5 km] | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 305 |
- Triathlon 1/4 IM [900 m / 43 km / 10 km] | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 305 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Koszulka bawełniana | Koszulka techniczna | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Fultyn | Darek | M | POL | 14IM, M50+ | 1970 | Kraków | |||||
102 | Połuszejko | Kacper | M | POL | 14IM, M20 | 2002 | Międzyrzecze Górne | Junior Triathlon Developers | ||||
103 | Borkowska | Katarzyna | K | POL | 18IM, K20 | 1997 | Gubin | - | ||||
104 | Grzymajło | Agnieszka | K | POL | 18IM, K30 | 1990 | Racibórz | L męska | ||||
105 | Kunikowski | Paweł | M | POL | 14IM, M40 | 1975 | Chorzów | |||||
106 | Czuga | Przemysław | M | POL | 18IM, M40 | 1984 | Rybnik | |||||
107 | Jedziniak | Damian | M | POL | 14IM, M30 | 1987 | Dąbrowa Górnicza | Akademia Klimatu | ||||
108 | Roskosz | Adam | M | POL | 14IM, M20 | 2002 | Katowice | |||||
109 | Karaś | Krzysztof | M | POL | 18IM, M40 | 1975 | Katowice | |||||
110 | Frączek | Maciej | M | POL | 14IM, M20 | 1998 | Kraków | Chmura Team | ||||
111 | Konopacka Bessa | Magdalena | K | POL | 18IM, K30 | 1986 | Gliwice | |||||
112 | Biełka | Laura | K | POL | 14IM, K20 | 2001 | Katowice | XL męska | ||||
113 | Rutkowski | Szymon | M | POL | 14IM, M20 | 1996 | Jankowice | |||||
114 | Ochocinski | Kamil | M | POL | 14IM, M30 | 1991 | Rybnik | |||||
115 | Wroński | Kamil | M | POL | 14IM, M30 | 1992 | Katowice | |||||
116 | Szram | Karol | M | POL | 14IM, M30 | 1993 | Sosnowiec | S męska | S męska | |||
117 | Ross | Adrian | M | POL | 14IM, M30 | 1992 | Mysłowice | M męska | M męska | |||
118 | Pacek | Damian | M | POL | 14IM, M30 | 1993 | Czeladź | L męska | ||||
119 | Kwiador | Łukasz | M | POL | 18IM, M40 | 1983 | Gliwice | |||||
120 | Zyguła | Łukasz | M | POL | 14IM, M30 | 1993 | Będzin | |||||
121 | Gałązka | Adrian | M | POL | 18IM, M40 | 1984 | Świętochłowice | M męska | ||||
122 | Całusińska | Jolanta | K | POL | 18IM, K50+ | 1973 | Mstów | XL męska | ||||
123 | Gorycki | Piotr | M | POL | 14IM, M30 | 1989 | Krakow | |||||
124 | Drzazga | Robert | M | POL | 14IM, M40 | 1976 | Bytom | M męska | ||||
125 | Migdał | Tomasz | M | POL | 14IM, M30 | 1989 | Tychy | |||||
126 | Sparwasser | Mateusz | M | POL | 14IM, M20 | 2005 | Ruda Śląska | L męska | ||||
127 | Kańtoch | Nikola | K | POL | 14IM, K20 | 1997 | Tarnowskie Góry | S damska | ||||
128 | Paleta | Elżbieta | K | POL | 18IM, K30 | 1994 | Katowice | |||||
129 | Gawron | Marcel | M | POL | 18IM, M30 | 1988 | Mikołów | |||||
130 | Szmydki | Dariusz | M | POL | 18IM, M50+ | 1972 | Mikołów | |||||
131 | Langer | Agnieszka | K | POL | 18IM, K40 | 1981 | Świętochłowice | |||||
132 | Langer | Tomasz | M | POL | 14IM, M40 | 1979 | Świętochłowice | |||||
133 | Kiercz | Łukasz | M | POL | 18IM, M40 | 1980 | Zawiercie | |||||
134 | Serafin | Tomasz | M | POL | 14IM, M30 | 1985 | Niepołomice | KODANO | ||||
135 | Swierzy | Adam | M | POL | 14IM, M30 | 1994 | Nowe Chechło | Rowerem przez Europę | ||||
136 | Bury | Dominik | M | POL | 14IM, M20 | 1995 | Huta Stara B | Domino Team | ||||
137 | Gębuś | Oliwia | K | POL | 14IM, K20 | 1995 | Blachowia | S damska | ||||
138 | Kadłubicki | Bartosz | M | POL | 18IM, M30 | 1985 | Katowice | |||||
139 | Czerlunczakiewicz | Zofia | K | POL | 18IM, K20 | 2002 | Kraków | |||||
140 | Mildner | Dominik | M | POL | 18IM, M30 | 1989 | Katowice | L męska | ||||
141 | Jeruzal | Ania | K | POL | 18IM, K30 | 1988 | Ruda Śląska | |||||
142 | Jerzowski | Emil | M | POL | 14IM, M20 | 2003 | Częstochowa | |||||
143 | Nowicki | Kacper | M | POL | 14IM, M20 | 1996 | Częstochowa | DIVISION Częstochowa | ||||
144 | Prawdzic | Michał | M | POL | 14IM, M50+ | 1974 | Kraków | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | ||||
145 | Szramek | Dawid | M | POL | 18IM, M20 | 2005 | Krupski Młyn | UKS Unia Strzybnica | ||||
146 | Pytel | Sergiusz | M | POL | 14IM, M30 | 1989 | Tychy | Serowy | ||||
147 | Wiszniewicz | Piotr | M | POL | 18IM, M40 | 1984 | Ruda Śląska | Bana dziewiona | ||||
148 | Gawlak | Joanna | K | POL | 18IM, K40 | 1980 | Katowice | |||||
149 | Andruszkiewicz | Mateusz | M | POL | 18IM, M20 | 2005 | Tychy | |||||
150 | Polewka | Aleksandra | K | POL | 18IM, K20 | 2002 | Gliwice | UKS Kometa Gliwice | ||||
151 | Polewka | Tomasz | M | POL | 18IM, M50+ | 1973 | Gliwice | UKS Kometa Gliwice | ||||
152 | Walter | Małgorzata | K | POL | 14IM, K30 | 1990 | Katowice | M damska | ||||
153 | Giero | Marcin | M | POL | 18IM, M40 | 1979 | Bielsko-Biała | |||||
154 | Ulfig | Krzysztof | M | POL | 14IM, M30 | 1991 | Katowice | |||||
155 | Węgrzyk | Kamil | M | POL | 14IM, M30 | 1991 | Ornontowice | |||||
156 | Snopek-Miśta | Karolina | K | POL | 18IM, K30 | 1988 | Katowice | - | M damska | |||
157 | Zembaczyński | Tomasz | M | POL | 14IM, M30 | 1988 | Będzin | IRONSILESIA | ||||
158 | Szorek | Marek | M | POL | 18IM, M20 | 2000 | Tarnowskie Góry | |||||
159 | Mazur | Karina | K | POL | 18IM, K50+ | 1974 | Kalety | |||||
160 | Szwajnoch | Bartosz | M | POL | 18IM, M20 | 1997 | Jaworzno | M męska | ||||
161 | Żołnierek | Mateusz | M | POL | 18IM, M20 | 1996 | Jaworzno | M męska | ||||
162 | Skulich | Mateusz | M | POL | 18IM, M20 | 1997 | Jaworzno | M męska | ||||
163 | Jaenel | Igor | M | POL | 14IM, M20 | 2004 | Siemianowice Śląskie | L męska | ||||
164 | Plita | Hubert | M | POL | 18IM, M40 | 1983 | Oświęcim | |||||
165 | Krzciuk | Tomasz | M | POL | 18IM, M40 | 1983 | Zawiercie | |||||
166 | Tomczok | Jacek | M | POL | 14IM, M40 | 1982 | Siemianowice Śląskie | JT Consulting | ||||
167 | Głąbik | Marek | M | POL | 14IM, M20 | 1996 | Zabrze | |||||
168 | Jaroch | Mateusz | M | POL | 18IM, M30 | 1993 | Katowice | L męska | ||||
169 | Krauzy | Wojciech | M | POL | 14IM, M30 | 1989 | Rybnik | - | L męska | |||
170 | Knopik | Szymon | M | POL | 14IM, M30 | 1986 | Gliwice | ADC TEAM | ||||
171 | Lasoń | Krzysztof | M | POL | 18IM, M50+ | 1959 | Radomsko | UKS Dziesiątka Radomsko | ||||
172 | Matuszczak | Izabela | K | POL | 18IM, K20 | 2000 | Kamieńsk | UKS Dziesiątka Radomsko | ||||
173 | Rojek | Jakub | M | POL | 14IM, M20 | 1998 | Rzeszów | L męska | ||||
174 | Jankiewicz | Maciej | M | POL | 14IM, M20 | 1999 | Katowice | - |