Miejsce i data imprezy: | Lipki k. Brzegu, 06 lipca 2024 |
Organizator: | Koło Inicjatyw Lokalnych w Lipkach |
Regulamin | Regulamin |
Kategorie: | |
- Bieg 10 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 267 |
- Bieg 5 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 267 |
- Marsz Nodric Walking 5 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 267 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sitkowski | Konrad | M | POL | NW05 | 1984 | Dobroszyce | |||
2 | Dżumało | Anna | K | POL | BIEG05 | 1978 | Żlobizna | Sztuka Ruchu | ||
3 | Jackowiak | Piotr | M | POL | BIEG10 | 1986 | Brzeg | Sztuka Ruchu | ||
4 | Gawek | Łukasz | M | POL | BIEG10 | 1985 | Wojnowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
5 | Horodyńska | Mirosława | K | POL | BIEG10 | 1975 | Karłowice | |||
6 | Kadłubowski | Piotr | M | POL | BIEG10 | 1977 | Brzeg | KL Kotwica Brzeg | ||
7 | Dziedzina | Katarzyna | K | POL | NW05 | 1982 | Lipki | |||
8 | Gołębiowski | Kornel | M | POL | BIEG10 | 1984 | Oława | |||
9 | Paciorek | Marcin | M | POL | BIEG05 | 1982 | Wojsław | |||
10 | Filipowska | Marta | K | POL | NW05 | 1986 | Lipki | |||
11 | Gawlik | Piotr | M | POL | BIEG05 | 1988 | Lipki | Team Lipki | ||
12 | Kiedrowicz | Monika | K | POL | BIEG05 | 1992 | Oława | Krasnale | ||
13 | Gawlik | Paweł | M | POL | BIEG05 | 1988 | Lipki | Team Lipki | ||
14 | Raczkowska | Małgorzata | K | POL | NW05 | 1974 | Brzeg | |||
15 | Raczkowski | Albert | M | POL | BIEG10 | 1972 | Brzeg | KL Kotwica Brzeg | ||
16 | Gawlik | Aleksandra | K | POL | BIEG05 | 1989 | Lipki | Team Lipki | ||
17 | Szulc | Kamil | M | POL | BIEG05 | 2005 | Lipki | Team Lipki | ||
18 | Kołodziej | Kazimierz | M | POL | BIEG10 | 1983 | Opole | |||
19 | Drążkowski | Grzegorz | M | POL | BIEG05 | 1992 | Przecza | Stan Umysłu Lewin Biega | ||
20 | Ziarkowski | Maksymilian | M | POL | BIEG10 | 1989 | Oława | Synergia CrossCamp OŁAWA GB Odcisk | ||
21 | Petryszyn | Ula | K | POL | BIEG05 | 1980 | Jelcz Laskowice | |||
22 | Królikowska | Lucyna | K | POL | BIEG10 | 1968 | Kościerzyce | KL Kotwica Brzeg | ||
23 | Gawlik | Justyna | K | POL | NW05 | 1988 | Lipki | Team Lipki | ||
24 | Utratny | Kamila | K | POL | BIEG10 | 1994 | Sobótka | rehafizjo | ||
25 | Eisler | Sebastian | M | POL | BIEG10 | 1991 | Sobótka | rehafizjo | ||
26 | Kłyż | Wiktor | M | POL | BIEG05 | 2007 | Brzeg | |||
27 | Kłyż | Paweł | M | POL | BIEG05 | 1976 | Brzeg | |||
28 | Gregorczyk | Magdalena | K | POL | BIEG10 | 1988 | Skarbimierz Osiedle | KL Kotwica Brzeg | ||
29 | Rup | Michał | M | POL | BIEG05 | 2000 | Ścinawa Polska | |||
30 | Woźniak | Iwona | K | POL | BIEG10 | 1981 | Lipki | Team Lipki | ||
31 | Lipiński | Rafał | M | POL | BIEG10 | 1990 | Brzeg | Piastowski Biegacz | ||
32 | Rakszawska | Kinga | K | POL | BIEG10 | 1984 | Oława | Synergia CrossCamp OŁAWA GB Odcisk | ||
33 | Rakszawski | Mariusz | M | POL | BIEG10 | 1981 | Oława | Synergia CrossCamp OŁAWA GB Odcisk | ||
34 | Magierowski | Adrian | M | POL | BIEG10 | 1983 | Marszowice | Szypkie Żułfie | ||
35 | Sokół | Joanna | K | POL | BIEG05 | 1989 | Lubsza | |||
36 | Marszałek | Ludwika | K | POL | NW05 | 1974 | Brzeg | |||
37 | Zając | Aleksandra | K | POL | BIEG05 | 1989 | Oława | |||
38 | Kobusiński | Michał | M | POL | BIEG10 | 1990 | Oława | Biegnij Oławo | ||
39 | Hrycaj | Piotr | M | POL | BIEG05 | 1983 | Brzeg | |||
40 | Hrycaj | Anna | K | POL | BIEG05 | 1990 | Brzeg | |||
41 | Kubiak | Tomasz | M | POL | NW05 | 1976 | Jelcz-Laskowice | |||
42 | Majka | Bartosz | M | POL | BIEG05 | 1991 | Oława | Krasnale | ||
43 | Kruczek | Antoni | M | POL | NW05 | 1960 | Brzeg | |||
44 | Różalski | Janusz | M | POL | BIEG10 | 1964 | Bystrzyca | |||
45 | Kowalska | Adriana | K | POL | BIEG05 | 1977 | Brzeg | |||
46 | Sosnowska-Smyk | Joanna | K | POL | BIEG05 | 1981 | Janików | AUTOLIV RUN TEAM | ||
47 | Smyk | Sylwester | M | POL | BIEG05 | 1981 | Janików | AUTOLIV RUN TEAM | ||
48 | Domiński | Henryk | M | POL | BIEG10 | 1985 | Brzeg | |||
49 | Żymalski | Michał | M | POL | BIEG05 | 1982 | Chrząstawa Mała | BLUEBIRDS RUN | ||
50 | Magiera | Zbigniew | M | POL | BIEG10 | 1965 | Brzeg | |||
51 | Dobrowolski | Łukasz | M | POL | BIEG10 | 1976 | Oława | Biegnij Oławo | ||
52 | Bizański | Ireneusz | M | POL | NW05 | 1970 | Małujowice | Kraina Miodem Płynąca | ||
53 | Bizańska | Barbara | K | POL | NW05 | 1972 | Małujowice | Kraina Miodem Płynąca | ||
54 | Drozd | Maria | K | POL | NW05 | 1967 | Kruszyna | |||
55 | Drozd | Magdalena | K | POL | BIEG10 | 1981 | Brzeg | |||
56 | Koprowski | Przemysław | M | POL | BIEG10 | 1984 | Oława | Biegnij Oławo | ||
57 | Bednarz | Krzysztof | M | POL | BIEG05 | 1976 | Lubsza | Przedwojewski Team | ||
58 | Stańczyk | Dorota | K | POL | BIEG10 | 1986 | Jelcz-Laskowice | |||
59 | Balicki | Michał | M | POL | BIEG05 | 2003 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
60 | Drobczyński | Marcin | M | POL | BIEG10 | 1974 | Bielany Wrocławskie | grupadoktora@gmail.com | ||
61 | Wołoszczuk | Tomek | M | POL | BIEG05 | 1980 | Brzeg | Adient | ||
62 | Bednarz | Patrycja | K | POL | BIEG10 | 2003 | Lubsza | |||
63 | Zator | Rafał | M | POL | BIEG10 | 1994 | Opole | |||
64 | Kawoń | Andrzej, | M | POL | BIEG05 | 1954 | Namysłów | |||
65 | Roman | Michał | M | POL | BIEG05 | 1979 | Brzeg | KPP Oława | ||
66 | Bielecka | Magdalena | K | POL | BIEG10 | 1976 | Grodków | |||
67 | Warchał | Paweł | M | POL | BIEG10 | 1976 | Brzeg | KPP BRZEG | ||
68 | Mroczkowska | Marta | K | POL | BIEG10 | 1985 | Ścinawa | Synergia CrossCamp OŁAWA GB Odcisk | ||
69 | Pyclik | Anna | K | POL | BIEG10 | 1972 | Brzeg | |||
70 | Stanisławska | Sabina | K | POL | BIEG05 | 1995 | Prudnik | |||
71 | Margol | Michał | M | POL | BIEG10 | 1990 | Brzeg | |||
72 | Dereń | Marcin | M | POL | BIEG05 | 1979 | Jelcz-Laskowice | Moto-Jelcz Oława | ||
73 | Balicki | Piotr | M | POL | BIEG10 | 1972 | Oleśnica | Penny Gondek Team Oleśnica / Cała Oleśnica Biega | ||
74 | Kaczorowska | Agata | K | POL | BIEG05 | 1979 | Prudnik | |||
75 | Bukowska-Golak | Joanna | K | POL | BIEG10 | 1981 | Opole | |||
76 | Dudzik | Wojciech | M | POL | BIEG10 | 1990 | Lipki | Team Lipki | ||
77 | Wojciechowska | Maja | K | POL | BIEG05 | 1992 | Brzeg | |||
78 | Pietrzyk | Wojciech | M | POL | BIEG10 | 1977 | Kraków | |||
79 | Matkowski | Przemyslaw | M | POL | BIEG10 | 1994 | Brzeg | |||
80 | Borkowski | Jakub | M | POL | BIEG05 | 1999 | Brzeg | KL Kotwica Brzeg | ||
81 | Anigacz | Wojciech | M | POL | BIEG05 | 1950 | Opole | DDP Złota Jesień Opole | ||
82 | Baran | Mariola | K | POL | NW05 | 1971 | Zielęcice | |||
83 | Koliweszka | Justyna | K | POL | BIEG10 | 1975 | Brzeg |