Miejsce i data imprezy: | Smolec, 08 czerwca 2024 |
Organizator: |
Towarzystwo Przyjaciół Smolca Koordynator biegu - Kamila Bartosik: kontakt@smoleckazadyszka.pl |
Regulamin | Regulamin |
Kategorie: | |
- Bieg 10 km | Wolne miejsca: 75 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
201 | Głowacka | Weronika | K | POL | K20, MGKW | 2002 | Smolec | |||
202 | Paterek | Krzysztof | M | POL | M30 | 1987 | Krotoszyn | Błoniaki Krotoszyn | ||
203 | Ryba | Bartłomiej | M | POL | M20 | 1997 | Krotoszyn | Błoniaki Krotoszyn | ||
204 | Szymanowska | Paulina | K | POL | K40 | 1981 | Krotoszyn | Błoniaki Krotoszyn | ||
205 | Matuszak | Błażej | M | POL | M30 | 1992 | Koźmin Wlkp | Błoniaki Krotoszyn | ||
206 | Matuszak | Martyna | K | POL | K30 | 1993 | Koźmin Wlkp | Błoniaki Krotoszyn | ||
207 | Naskrętska | Aneta | K | POL | K40 | 1976 | Krotoszyn | Błoniaki Krotoszyn | ||
208 | Naskrętska | Wiktoria | K | POL | K20 | 1998 | Krotoszyn | Błoniaki Krotoszyn | ||
209 | Miedziński | Mikołaj | M | POL | M20 | 1998 | Krotoszyn | Błoniaki Krotoszyn | ||
210 | Czarnota | Dariusz | M | POL | M50 | 1968 | Kobylin | Błoniaki Krotoszyn | ||
211 | Kaczmarek | Katarzyna | K | POL | K40 | 1982 | Krotoszyn | Błoniaki Krotoszyn | ||
212 | Malinka | Michał | M | POL | M40, MGKW | 1975 | Smolec | Lonely Runner | ||
213 | Rzepecki | Kordian | M | POL | M20 | 1998 | Wrocław | |||
214 | Piotrowski | Norbert | M | POL | M30 | 1988 | Krotoszyn | Błoniaki Krotoszyn | ||
215 | Jałosińska | Paulina | K | POL | K20, CAP | 1997 | Wrocław | Capgemini | ||
216 | Kaczmarek | Karolina | K | POL | K40 | 1984 | Krotoszyn | Błoniaki Krotoszyn | ||
217 | Kaczmarek | Marcin | M | POL | M40 | 1984 | Krotoszyn | Błoniaki Krotoszyn | ||
218 | Guźniczak | Joanna | K | POL | K40 | 1983 | Rozdrażew | Błoniaki Krotoszyn | ||
219 | Owczarek | Piotr | M | POL | M40 | 1984 | Wrocław | |||
220 | Wajda-Kukla | Sandra | K | POL | K30 | 1988 | Świdnica | |||
221 | Kukla | Artur | M | POL | M40 | 1981 | Świdnica | Red Barbers Running Team | ||
222 | Murawska | Kinga | K | POL | K30 | 1990 | Wrocław | |||
223 | Murmyło | Wojciech | M | POL | M40, CAP | 1975 | Wrocław | Capgemini | ||
224 | Jochaniak | Marek | M | POL | M40 | 1979 | Krotoszyn | Błoniaki Krotoszyn | ||
225 | Koniecpolska | Marta | K | POL | K30 | 1985 | Krotoszyn | Błoniaki Krotoszyn | ||
226 | Biernat | Ewa | K | POL | K40 | 1980 | Krotoszyn | |||
227 | Turek | Magdalena | K | POL | K40 | 1981 | Poznań | Lucky Team Tey | ||
228 | Sierant | Marcin | M | POL | M40 | 1983 | Poznań | Lucky Team Tey | ||
229 | Chełmińska | Katarzyna | K | POL | K50 | 1973 | Poznań | Lucky Team Tey | ||
230 | Chełmiński | Dominik | M | POL | M20 | 1996 | Poznań | Lucky Team Tey | ||
231 | Warzecha | Tomasz | M | POL | M30 | 1988 | Wrocław | Krąp TM | ||
232 | Frutos Paiva | Fabio | M | ARG | M30 | 1990 | Krzeptów | |||
233 | Smakosz | Łukasz | M | POL | M40 | 1981 | Iwiny | Iwiny Team | ||
234 | Kaczmarczyk | Adam | M | POL | M40, MGKW | 1982 | Szymanów 5A | |||
235 | Jakl | Bogumiła | K | POL | K40 | 1981 | Szymanów 5A | |||
236 | Filipowiak | Bartosz | M | POL | M40 | 1984 | Wrocław | Iwiny Team | ||
237 | Wielgus | Piotr | M | POL | M40, MGKW | 1981 | Smolec | |||
238 | Gawron | Arkadiusz | M | POL | M30, NR | 1990 | Wrocław | Night Runners Wrocław | ||
239 | Kucharzewski | Przemysław | M | POL | M50 | 1972 | Wrocław | |||
240 | Surmacz | Tomasz | M | POL | M30 | 1986 | Wrocław | |||
241 | Surmacz | Małgorzata | K | POL | K40 | 1984 | Wrocław | |||
242 | Stelmach | Anna | K | POL | K50, MGKW | 1973 | Kolo | |||
243 | Błaszczak | Kewin | M | POL | M20, MGKW | 2001 | Smolec | |||
244 | Gromada | Grzegorz | M | POL | M50 | 1970 | Głogów | |||
245 | Kiź | Julia | K | POL | K20, MGKW | 2003 | Pietrzykowice | |||
246 | Błaszczak | Maria | K | POL | K40, MGKW | 1981 | Smolec | |||
247 | Błaszczak | Oliwia | K | POL | K16, MGKW | 2006 | Smolec | |||
248 | Jurczak | Marta | K | POL | K40 | 1983 | Wrocław | |||
249 | Jurczyk | Tomasz | M | POL | M30, MGKW | 1994 | Smolec | UKS Sparta Czyżowice | ||
250 | Kacperska | Sylwia | K | POL | K40, CAP | 1984 | Wrocław | Capgemini | ||
251 | Mandryga | Bartek | M | POL | M30 | 1989 | Wrocław | Poziomki | ||
252 | Test | Jan | K | POL | K60+ | 1950 | Mińsk Mazowiecki | |||
253 | Grabarek | Dorina | K | POL | K40, CAP | 1981 | Wrocław | |||
254 | Dobosz | Łukasz | M | POL | M40 | 1978 | Wrocław | |||
255 | Zając | Żaneta | K | POL | K30 | 1993 | Wrocław | |||
256 | Nowakowski | Marcin | M | POL | M40, MGKW | 1975 | Mokronos Górny | Policja | ||
257 | Tarnowski | Maciej | M | POL | M30, NR | 1990 | Wroclaw | Night Runners Wrocław | ||
258 | Lejman | Marcin | M | POL | M40 | 1983 | Wroclaw | Biegacze | ||
259 | Kwak | Andrzej | M | POL | M30 | 1993 | Wrocław | |||
260 | Mazur | Wojtek | M | POL | M40 | 1979 | Mirosławice | KB SOBÓTKA | ||
261 | Nowacki | Kamil | M | POL | M40, MGKW | 1978 | Smolec | |||
262 | Piestrak | Natalia | K | POL | K30, MGKW | 1985 | Głogów | |||
263 | Chrobot | Krzysztof | M | POL | M60 | 1963 | Wrocław | Ślęzak Team | ||
264 | Kajewski | Artur | M | POL | M40 | 1983 | Krotoszyn | |||
265 | Roman | Łukasz | M | POL | M20, MGKW | 1996 | Wrocław | Matner Running Team | ||
266 | Gazda | Łukasz | M | POL | M30, MGKW | 1985 | Smolec | |||
267 | Jeong | Daniel | M | POL | M16 | 2008 | Smolec | |||
268 | Ladra | Jakub | M | POL | M30 | 1991 | Smolec | PLASTMER | ||
269 | Kutsy | Włodzimierz | M | POL | M30 | 1994 | Smolec | PLASTMER | ||
270 | Soróbka | Tomasz | M | POL | M50, MGKW | 1973 | Smolec | Smolecka Zadyszka | ||
271 | Sikora | Dariusz | M | POL | M60, MGKW | 1963 | Małkowice | |||
272 | Putyra | Adam | M | POL | M40 | 1983 | Wrocław | |||
273 | Ozieraniec | Paweł | M | POL | M40, MGKW | 1981 | Smolec | |||
274 | Drabik | Marcin | M | POL | M50 | 1971 | Wrocław | POCZTA POLSKA | ||
275 | Małozięć | Marcin | M | POL | M40, MGKW | 1978 | Smolec | SOKÓŁ SMOLEC | ||
276 | Twaróg | Michał | M | POL | M20 | 1999 | Wszewilki | |||
277 | Stolarczyk | Urszula | K | POL | K40 | 1976 | Wrocław | MAGNAT | ||
278 | Łukasiewicz | Kacper | M | POL | M20 | 2000 | Wrocław | |||
279 | Styś | Maciej | M | POL | M20 | 2003 | Wrocław | |||
280 | Bała | Piotr | M | POL | M30 | 1985 | Wrocław | |||
281 | Juszczyk | Magda | K | POL | K20 | 1996 | Krapkowice | |||
282 | Radosz | Monika | K | POL | K40 | 1983 | Wrocław | |||
283 | Wiśniewska | Karolina | K | POL | K30 | 1985 | Jeszkowice | |||
284 | Różana | Patrycja | K | POL | K30 | 1991 | Legnica | |||
285 | Jakubik | Marcin | M | POL | M30 | 1994 | Wrocław | |||
286 | Matelska | Małgorzata | K | POL | K20, MGKW | 1999 | Mokronos Górny | |||
287 | Guz | Arkadiusz | M | POL | M30 | 1993 | Strzegom | Red Barbers Running Team | ||
288 | Jarocka | Małgorzata | K | POL | K60+, MGKW | 1964 | Wrocław | MAGNAT | ||
289 | Trybuła | Aneta | K | POL | K50 | 1971 | Wroclaw | MAGNAT | ||
290 | Blocian | Leon | M | POL | M20 | 2004 | Wroclaw | |||
291 | Rojek | Andrzej | M | POL | M60 | 1959 | Wrocław | MAGNAT | ||
292 | Lenik | Sebastian | M | POL | M40, MGKW | 1979 | Smolec | |||
293 | Jarocki | Marek | M | POL | M60 | 1959 | Mokronos Górny | |||
294 | Staszczuk | Jacek | M | POL | M40 | 1977 | Sulików | |||
295 | Kaczurba | Witold | M | POL | M40, MGKW | 1983 | Mokronos Górny | KB SOBÓTKA | ||
296 | Martyniak | Katarzyna | K | POL | K30, MGKW | 1986 | Małkowice | |||
297 | Rojek | Krzysztof | M | POL | M30 | 1985 | Wrocław | MAGNAT | ||
298 | Ożga- Rojek | Aleksandra | K | POL | K30 | 1994 | Wrocław | MAGNAT | ||
299 | Żarowska | Anna | K | POL | K40, MGKW | 1984 | Smolec | |||
300 | Trepko | Beata | K | POL | K40, MGKW | 1980 | Smolec | Biegam dla siebie |