Miejsce i data imprezy: | Smolec, 08 czerwca 2024 |
Organizator: |
Towarzystwo Przyjaciół Smolca Koordynator biegu - Kamila Bartosik: kontakt@smoleckazadyszka.pl |
Regulamin | Regulamin |
Kategorie: | |
- Bieg 10 km | Wolne miejsca: 75 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
301 | Brytsko | Yauheniya | K | POL | K40, MGKW | 1982 | Smolec | |||
302 | Jarocki | Igor | M | POL | M20, MGKW | 1998 | Mokronos Górny | MAGNAT | ||
303 | Majcherkiewicz | Kalina | K | POL | K20 | 1997 | Nowa Iwiczna | MAGNAT | ||
304 | Czarnecka | Agnieszka | K | POL | K50 | 1969 | Wrocław | MAGNAT | ||
305 | Ratajczak | Sebastian | M | POL | M30, MGKW | 1987 | Smolec | Red Barbers Running Team | ||
306 | Brożyniak | Anna | K | POL | K40 | 1982 | Wrocław | |||
307 | Bystrowski | Rafał | M | POL | M50 | 1974 | Krotoszyn | Krotoszyńska Grupa Biegowa | ||
308 | Paroboczy | Monika | K | POL | K40 | 1976 | Wrocław | MAGNAT | ||
309 | Czuryło | Zbigniew | M | POL | M40 | 1981 | Kiełczów | FAST FOOT ENERGY | ||
310 | Wicher | Wojciech | M | POL | M30, MGKW | 1986 | Smolec | |||
311 | Wicher | Aleskandra | K | POL | K30, MGKW | 1989 | Smolec | |||
312 | Chojecka | Agnieszka | K | POL | K40, MGKW | 1977 | Wrocław | |||
313 | Morawski | Mariusz | M | POL | M50 | 1967 | Smolec | Matner Running Team | ||
314 | Förster | Oliwier | M | POL | M30 | 1994 | Lębork | |||
315 | Hachuła | Ilona | K | POL | K30 | 1994 | Wrocław | |||
316 | Szczepaniak | Julia | K | POL | K20 | 2002 | Wrocław | |||
317 | Orłowski | Dariusz | M | POL | M50, MGKW | 1967 | Smolec | |||
318 | Różana | Grzegorz | M | POL | M30 | 1991 | Legnica | |||
319 | Kozubal | Justyna | K | POL | K40 | 1975 | Wrocław | MAGNAT | ||
320 | Wiktorski | Mieszko | M | POL | M40 | 1981 | Wrocław | Trenujznami.pl | ||
321 | Wiktorska | Małgorzata | K | POL | K40 | 1982 | Wrocław | m.wiktorska@onet.pl | ||
322 | Mikołajczak | Natalia | K | POL | K40 | 1984 | Wrocław | |||
323 | Graczyk | Marcin | M | POL | M30 | 1989 | Wrocław | Dota2 | ||
324 | Staszczyk | Maksymilian | M | POL | M20 | 1998 | Wrocław | |||
325 | Piotrkowski | Jerzy | M | POL | M60 | 1958 | Wrocław | WRATISLAVIA | ||
326 | Bazan | Bartłomiej | M | POL | M16 | 2007 | Smolec | SOKÓŁ SMOLEC | ||
327 | Zatoński | Tomasz | M | POL | M50 | 1971 | Wrocław | #BUMWRO | ||
328 | Zatońska | Katarzyna | K | POL | K50 | 1971 | Wrocław | #BUMWRO | ||
329 | Stawiska | Joanna | K | POL | K16 | 2007 | Wroclaw | MPK Wrocław | ||
330 | Sorbian | Gaweł | M | POL | M40 | 1984 | Wroclaw | |||
331 | Przebierała | Paweł | M | POL | M40 | 1984 | Wrocław | |||
332 | Chorążyczewski | Artur | M | POL | M50 | 1972 | Oława | |||
333 | Dzienis | Aleksander | M | POL | M40, MGKW | 1981 | Małkowice | Brak | ||
334 | Rusnarczyk | Michał | M | POL | M30 | 1991 | Lubin | |||
335 | Filippidis | Filippos | M | POL | M20 | 2001 | Wrocław | |||
336 | Ptaszyńska | Marta | K | POL | K30 | 1990 | Środa Śląska | |||
337 | Pryłowski | Krystian | M | POL | M40 | 1982 | Środa Śląska | |||
338 | Augustyniak | Jakub | M | POL | M40 | 1982 | Ślęza | DTR BIEGA / MARIO TEAM | ||
339 | Hołowińska | Katarzyna | K | POL | K30, NR | 1988 | Wrocław | Night Runners Wrocław | ||
340 | Rogoziewicz | Dawid | M | POL | M20, MGKW | 2001 | Mokronos Dolny | Szajka Wrocław | ||
341 | Mateusiak | Jakub | M | POL | M20 | 1999 | Wrocław | Szajka Wrocław | ||
342 | Kalista | Mateusz | M | POL | M30 | 1986 | Wrocław | Poziomki | ||
343 | Drzewińska | Katarzyna | K | POL | K30 | 1989 | Wrocław | |||
344 | Pukało | Michał | M | POL | M20 | 1995 | Proszkowice | ULKS Błyskawica Mietków | ||
345 | Pukało | Daria | K | POL | K20 | 1997 | Proszkowice | |||
346 | Skwarek | Bożena | K | POL | K40, MGKW | 1975 | Kąty Wrocławskie | Klub Biegacza Kąty Wrocławskie | ||
347 | Skwarek | Stanisław | M | POL | M50, MGKW | 1972 | Kąty Wrocławskie | Klub Biegacza Kąty Wrocławskie | ||
348 | Głowacki | Paweł | M | POL | M20, MGKW | 1999 | Smolec | SOKÓŁ SMOLEC | ||
349 | Szarek | Monika | K | POL | K40, MGKW | 1977 | Mokronos Dolny | |||
350 | Zakrzewska | Natalia | K | POL | K30 | 1990 | Środa Śląska | |||
351 | Zakrzewski | Grzegorz | M | POL | M30 | 1986 | Środa Śląska | |||
352 | Ptaszyński | Maciej | M | POL | M30 | 1990 | Środa Śląska | |||
353 | Knapik | Piotr | M | POL | M30, MGKW | 1986 | Smolec | KNAPOOL SZKOŁA PŁYWANIA | ||
354 | Zarówny | Maksymilian | M | POL | M16, MGKW | 2007 | Smolec | Brak | ||
355 | Iwachów | Michalina | K | POL | K16, MGKW | 2008 | Pietrzykowice | |||
356 | Wargocki | Michał | M | POL | M20 | 2001 | Bielany Wrocławskie | Szajka Wrocław | ||
357 | Bruder | Tomasz | M | POL | M40 | 1980 | Smolec | |||
358 | Matyjas | Jan | M | POL | M16 | 2005 | Karwiany | Karwiany | ||
359 | Harasym | Igor | M | POL | M16 | 2005 | Karwiany | Karwiany | ||
360 | Baraniak | Paweł | M | POL | M40 | 1984 | Smolec | |||
361 | Mularz | Zbigniew | M | POL | M50 | 1965 | Wrocław | |||
362 | Laskowski | Artur | M | POL | M20, MGKW | 1995 | Małkowice | |||
363 | Stolarczyk | Zofia | K | POL | K16 | 2007 | Wrocław | MAGNAT | ||
364 | Wanat | Wacław | M | POL | M70+ | 1946 | Wrocław | Smolecka zadyszka | ||
365 | Tesluk | Kuba | M | POL | M30, CAP | 1993 | Żory | Capgemini | ||
366 | Kaleta | Agnieszka | K | POL | K20 | 1999 | Wrocław | |||
367 | Kowalczyk | Norbert | M | POL | M40 | 1977 | Wrocław | |||
368 | Jura | Mariusz | M | POL | M40, MGKW | 1977 | Kąty Wrocławskie | Klub Biegacza Kąty Wrocławskie | ||
369 | Kulas | Paweł | M | POL | M40 | 1983 | Krotoszyn | Błoniaki Krotoszyn | ||
370 | Niewiadomski | Roman | M | POL | M40 | 1980 | Zgorzelec | Biegajacy Dietetyk | ||
371 | Szemelak | Wojtek | M | POL | M20 | 1999 | Wrocław | |||
372 | Jamróz | Karina | K | POL | K40 | 1975 | Świebodizce | |||
373 | Maciejewski | Michał | M | POL | M20, MGKW | 2003 | Pietrzykowice | |||
374 | Biłozor | Mikołaj | M | POL | M16 | 2005 | Wrocław | |||
375 | Waliduda | Anna | K | POL | K40 | 1981 | Grodków | Kotwica Brzeg |